| όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | παραγωγή της σπείρας φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος stip σπείρα |
| Δύναμη τυλίγματος | 15KW |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 20 περιστροφές/λεπτό |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | παραγωγή του μετασχηματιστή |
| Πάχος φύλλων $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων Al | 0.3 - 3.0mm |
| Δύναμη μηχανών | 30kw |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300mm |
| Συγκόλληση | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~.0mm |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Άνεμος μηχανή | 22kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 18 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Ονομα | μηχάνημα περιέλιξης φύλλου μετασχηματιστή |
|---|---|
| λειτουργία | παραγωγή της σπείρας μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλου Cu | 0,2 - 2,0 mm |
| Πάχος φύλλου Al | 0,3 - 3,0 mm |
| Μέγιστη. πλάτος φύλλου | 1200 χλστ |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 150 ~ 600 mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 PC |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα μηχανών | όπως ζητείται |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| λειτουργία | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Δύναμη | 22kw |
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα | 0 ~ 18 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος ταινιών $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 150 ~ 600 mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 τεμάχια |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα μηχανής | Όπως ζητήθηκε |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1000 χιλιοστά |