| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Εγκάρσιο μήκος | 01200mm |
| Ύψος σπειρών | μέγιστο 400 ανά σπείρα |
| Δύναμη μηχανών | 11KW |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Τύπος καλωδίου | επίπεδο σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 200rpm |
| Οδηγός καλωδίων | 3 τεμάχια |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Κεντρικό ύψος | 1000mm |
| Μέγεθος άξονων | 40x40x1500mm |
| Tailstock | διασπασμένος τύπος |
| όνομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο σύρματος |
| Κέντρο heigth | 1000 χλστ |
| Άξονας περιέλιξης | 40x40mm |
| Κουτσούκ | Διαχωρισμένος τύπος |
| Όνομα προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου |
|---|---|
| Χρήση | Κατασκευή συρματόσχοινων |
| Ισχύς κινητήρα | 4KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 200rpm |
| Υλικό σύρματος | CU Wire ή Al Wire |
| Ονομασία | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της σπείρας μετασχηματιστών |
| Δύναμη τυλίγματος | 7.5KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Διοικητής | καλώδιο $cu ή Al |
| όνομα | αυτόματη μηχανή περιέλιξης πηνίου |
|---|---|
| Δύναμη περιστροφής | 4KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 160rpm |
| Καλώδιο αγωγών | επίπεδο σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων | επίπεδο καλώδιο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0- 200rpm |
| Οδηγός καλωδίων | 3 PC |
| όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | Φόρμα περιστροφής |
| Κύρια δύναμη | 22 kW |
| Ταχύτητα εκκαθάρισης | 0 ~ 18 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος φύλλου Cu | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή περιστροφής χαρτιού μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο αλουμινίου |
| Πάχος φύλλου Cu | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Πάχος αλουμινίου | 0,3 ~ 3.0mm |
| Ταχύτητα εκκαθάρισης | 0 ~ 16rpm |