| Όνομα Prorduct | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | Φόρμα περιστροφής |
| Δύναμη τυλίγματος | 45KW |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 16 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Ονομασία προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 150 ~ 800mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 00,3 ~ 3,0 mm |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| λειτουργία | παραγωγή της σπείρας φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3,0 mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1200 χιλιοστά |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 150 ~ 300mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 00,3 ~ 3,0 mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300mm |
| Συγκόλληση | κρύα συγκόλληση Τύπου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~.0mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | άνεμος σπείρα |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Διόρθωση | φωτοηλεκτρικός αισθητήρας |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Αριθμός Decoiler | Δύο κομμάτια |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | πηνία περιέλιξης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 200mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | περιστρεφόμενη τροφοδοτική σπείρα από φύλλο μετασχηματιστή |
| Μοντέλο | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3,0 mm |
| Αριθμός Decoiler | Δύο κομμάτια. |
| Όνομα προϊόντων | tranformer άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο μετασχηματιστή ξηρού τύπου περιέλιξης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 16rpm |