| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Εγκάρσιο μήκος | 01200mm |
| Ύψος σπειρών | μέγιστο 400 ανά σπείρα |
| Δύναμη μηχανών | 11KW |
| Όνομα προϊόντων | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Δύναμη | 4kw |
| Δύναμη σερβο μηχανών | 0.75kw |
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα | 0- 160rpm |
| Καλώδιο | καλώδιο χαλκού/αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Διάμετρος περιστροφής | 800 mm, μέγιστο |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Διάμετρος περιστροφής | 800 mm, μέγιστο |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Όνομα μηχανών | μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 4kw |
| Δύναμη σερβο μηχανών | 0.75kw |
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα | 0- 160rpm |
| Υλικό καλωδίων | καλώδιο $cu ή Al |
| Όνομα | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Πλάτος τυλίγματος | 1000mm, μέγιστος |
| Δύναμη τυλίγματος | 5.5KW |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 160rpm |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίων | 1000kg |
| Ονομασία | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Δύναμη περιστροφής | 4KW |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Τύπος αγωγού | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| όνομα | αυτόματη μηχανή περιέλιξης πηνίου |
|---|---|
| Δύναμη περιστροφής | 4KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 160rpm |
| Καλώδιο αγωγών | επίπεδο σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Διάμετρος περιστροφής | 1000 mm, μέγιστο |
| Δύναμη περιστροφής | 5.5KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Οδηγός καλωδίων | οδηγείται από σερβοκινητήρα |
| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα |
| Πλάτος τυλίγματος | 0 - 800mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0- 160rpm |
| Χρώμα | εξατομικεύσιμος |