| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 - 3,0 mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 - 1000mm |
| Ονομα | μηχάνημα περιέλιξης φύλλου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | κατασκευή αλουμινόχαρτου |
| Πάχος φύλλου Cu | 0,2 - 2,0 mm |
| Πάχος φύλλου Al | 0,3 - 3,0 mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1000 χλστ |
| Ονομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλου | 150 ~ 600 mm |
| Αλουμινόχαρτο | 2 ΤΕΜ |
| Ταχύτητα εκκαθάρισης | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα | Όπως ζητήθηκε |
| Όνομα προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | πηνίο αλουμινίου |
| Πάχος φύλλου Cu | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Πάχος αλουμινίου | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλου | 1000mm |