| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 150 ~ 800mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 00,3 ~ 3,0 mm |
| Ονομασία μηχανής | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1000 χιλιοστά |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | Φόρμα περιστροφής |
| Δύναμη τυλίγματος | 22KW |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 18 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1000MM |
| όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | παραγωγή της σπείρας φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα λουρίδων |
| Άνεμος μηχανή | 22kW |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 18 περιστροφές/λεπτό |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος ξηρά σπείρα μετασχηματιστών |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 600mm |
| Αγωγός φύλλων αλουμινίου | φύλλο αλουμινίου χαλκού και αλουμινίου |
| Δύναμη μηχανών | 11KW |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος φύλλο αλουμινίου |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 150 - 600mm |
| Αγωγός φύλλων αλουμινίου | φύλλο αλουμινίου χαλκού και αλουμινίου |
| Δύναμη τυλίγματος | 11KW |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της σπείρας φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 800mm |
| Ονομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της σπείρας φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1000 χλστ |