| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| λειτουργία | παραγωγή της σπείρας μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1200mm |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| πλάτος του αγωγού | 150 ~ 300mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 00,3 ~ 3,0 mm |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| πλάτος του αγωγού | 150 ~ 600 mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 PCS |
| Ταχύτητα | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα μηχανών | όπως ζητείται |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 800 χιλιοστά |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της σπείρας μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3,0 mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1200 χιλιοστά |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 150 ~ 300mm |
| ΔΕΣΜΟΥΣΗ | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 00,3 ~ 3,0 mm |
| Ονομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | ελαστικό ελαστικό καλωδίου |
| Μοντέλο | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 800mm |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | παραγωγή της σπείρας φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3,0 mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1200 χιλιοστά |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 18 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της σπείρας φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3,0 mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1200 χιλιοστά |