| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Κοπή | κουρά κυλίσματος |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Αγωγός | λουρίδα $cu/Al |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 σύνολα |
| Δύναμη μηχανών | 22KW |
| Ονομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της σπείρας φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλου Cu | 0,2 - 2,0 χιλιοστά |
| Πάχος αλουμινίου | 0,3 - 3,0 χιλιοστά |
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 1200mm |
| Όνομα μηχανήματος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | πηνία περιέλιξης |
| Τρόπος συγκόλλησης | Συγκόλληση σημείων |
| Εξουσιοδότηση | 12 μήνες |
| Μηχανή | 4KW |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Φύλλο αλουμινίου αγωγών | λουρίδα $cu/Al |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 σύνολα |
| Μηχανή | 30KW |
| Product name | foil winding machine |
|---|---|
| Usage | winding foil coils |
| Cu foil thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al foil thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Welding method | TIG welding |
| Product name | copper foil winding machine |
|---|---|
| Usage | winding foil coil |
| Cu foil thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al foil thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Winding width | 200 - 1000mm |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα λουρίδων |
| Μοτέρ περιέλιξης | 22kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 18 περιστροφές/λεπτό |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 600mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 PC |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα | όπως ζητείται |