| Όνομα μηχανών | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος ξηρά σπείρα μετασχηματιστών |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 600mm |
| Αγωγός φύλλων αλουμινίου | φύλλο αλουμινίου χαλκού και αλουμινίου |
| δύναμη μηχανών | 11KW |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 300mm |
| Αγωγός φύλλων αλουμινίου | φύλλο αλουμινίου χαλκού και αλουμινίου |
| δύναμη μηχανών | 5.5KW |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 600mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 PC |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα | Όπως ζητείται |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 600mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 1 ΣΥΝΟΛΟ |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα | Όπως ζητείται |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 800mm |
| Ονομα | μηχάνημα περιέλιξης φύλλου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | κατασκευή αλουμινόχαρτου |
| Πάχος φύλλου Cu | 0,2 - 2,0 mm |
| Πάχος φύλλου Al | 0,3 - 3,0 mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1000 χλστ |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της σπείρας μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1200mm |
| Ονομασία προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 150 ~ 300mm |
| Επεξεργασία με συγκόλληση | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 00,3 ~ 3,0 mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 800 χλστ |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της σπείρας φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1000mm |