| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή περιστροφής χαρτιού μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος ξηρά σπείρα μετασχηματιστών τύπων |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 16rpm |
| Ονομασία | Μηχανή περιστροφής χαρτιού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 200mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | 0,2 ~ 3mm |
| Δύναμη κινητήρα | 4KW |
| Ονομασία μηχανής | Μηχανή περιστροφής χαρτιού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 200mm |
| Μοντέλο | 0,2 ~ 3mm |
| Δύναμη κινητήρα | 4KW |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου κρύας συγκόλλησης |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος φύλλο αλουμινίου |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 200mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | 0.2 - 3mm |
| Δύναμη μηχανών | 4KW |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300mm |
| Φόρμα συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση Τύπου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Ονομασία | Μηχανή περιστροφής χαρτιού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 200mm |
| Μοντέλο | 0,2 ~ 3mm |
| Δύναμη κινητήρα | 4 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή περιτύλιξης κυλίνδρων και φύλλων |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 150 ~ 400 mm |
| μέθοδος συγκόλλησης | TIG |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 00,3 ~ 3,0 mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή περιστροφής χαρτιού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 0 ~ 200 mm |
| Μοντέλο | 0,2 ~ 3.0mm |
| Δύναμη κινητήρα | 4 kW |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Φύλλο αλουμινίου αγωγών | λουρίδα $cu/Al |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 σύνολα |
| Μηχανή | 30kw |