| Ονομασία προϊόντος | μετασχηματιστής HV μηχανή περιστροφής φύλλου |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 00,15 ~ 2,0 mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,2 ~ 3.0mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 200rpm |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 - 3,0 mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 - 1000mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου αντιδραστήρων |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της σπείρας αντιδραστήρων |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Συγκόλληση | tig |
| Ονομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της σπείρας μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1200 χλστ |
| όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | παραγωγή της σπείρας φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτους φύλλων αλουμινίου. | 800mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | άνεμος σπείρα λουρίδων |
| Περιστρεφόμενη Ισχύς | 15KW |
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα | 20 περιστροφές/λεπτό |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα |
| Δύναμη | 22kw |
| Ταχύτητα περιέλιξης | 0 ~ 18 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 600mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 1 σύνολο |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα | όπως ζητείται |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | παραγωγή της σπείρας φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1000 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 ~ 700 mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 1 υπολογιστή |
| Ταχύτητα εκκαθάρισης | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα | Προαιρετικός |