| Όνομα προϊόντων | tranformer άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία | πηνίο μετασχηματιστή ξηρού τύπου περιέλιξης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 16rpm |
| Όνομα προϊόντων | tranformer άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος ξηρά σπείρα μετασχηματιστών τύπων |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 16rpm |
| Ονομασία | tranformer άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος ξηρά σπείρα μετασχηματιστών τύπων |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 16rpm |
| Ονομασία | Μηχανή περιστροφής χαρτιού μετασχηματιστή |
|---|---|
| λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 16rpm |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή περιστροφής χαρτιού μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 16rpm |
| Name | tranformer foil winding machine |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Cu foil thickness | 0.2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Rotating speed | 0 ~ 16rpm |
| Όνομα προϊόντων | tranformer άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος λουρίδων Al | 0.3 - 3.0mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 16rpm |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300mm |
| Φόρμα συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Όνομα | tranformer άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος ξηρά σπείρα μετασχηματιστών τύπων |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 16rpm |
| Ονομασία προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία | Φόλιο καλωδίου επικάλυψης |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 200mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | 0,2 ~ 3mm |
| Δύναμη κινητήρα | 4kw |