| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Τρόπος συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση |
| Χρώμα | Όπως ζητείται |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | παραγωγή της σπείρας μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1200mm |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Δύναμη τυλίγματος | 22KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 18 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος ταινιών $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 150 ~ 300mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 00,3 ~ 3,0 mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 35 περιστροφή/λεπτό |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 800mm |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Αριθμός Decoiler | Δύο κομμάτια |
| Ονομασία μηχανής | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 150 ~ 300mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 00,3 ~ 3,0 mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου κρύας συγκόλλησης |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος φύλλο αλουμινίου |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 200mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | 0,2 ~ 3mm |
| Δύναμη μηχανών | 4kw |
| Όνομα προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | πηνίο αλουμινίου |
| Πάχος φύλλου Cu | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Πάχος αλουμινίου | 0,3 ~ 3.0mm |
| Λειτουργία συγκόλλησης | Τσίμπημα |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος ξηρές σπείρες μετασχηματιστών |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος λουρίδων Al | 0,3 - 3,0 mm |
| Λειτουργία συγκόλλησης | TIG συγκόλληση |