| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος λουρίδων Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Συγκόλληση | tig |
| Όνομα μηχανών | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Προϊόν | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Φύλλο αλουμινίου αγωγών | λουρίδα $cu/Al |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 σύνολα |
| ισχύς κινητήρα | 30kw |
| Ονομασία προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Φύλλο αλουμινίου αγωγών | από χαλκό και αλουμίνιο |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 σετ |
| Δύναμη κινητήρα | 30KW |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Φύλλο αλουμινίου αγωγών | από χαλκό και αλουμίνιο |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 σετ |
| Δύναμη | 30KW |
| Ονομασία προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Φύλλο αλουμινίου αγωγών | από χαλκό και αλουμίνιο |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 σετ |
| Δύναμη | 30KW |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | TIG |
| Ονομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο αλουμινίου |
| Πάχος φύλλου Cu | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Πάχος αλουμινίου | 0,3 ~ 3.0mm |
| Λειτουργία συγκόλλησης | Τσίμπημα |