| Όνομα μηχανών | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Κέντρο heigth | 1000mm |
| Μέγεθος άξονων | 40x40x1200mm |
| Tailstock | Διασπασμένος τύπος |
| Ονομασία μηχανής | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Καλώδιο αγωγών | επίπεδο σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 200rpm |
| Οδηγός καλωδίων | 3 PC |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υψόμετρο κέντρου | 1000 χιλιοστά |
| Μέγεθος άξονα | 40x40x1500mm |
| Αποθεματικό ουράς | κέντρο ζωντανής |
| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό σύρματος | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίου | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Οδηγός καλωδίων | 1 τεμάχιο |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | Τεχνουργήματα για την κατασκευή ηλεκτρικών συρματόσχοινων |
| Υψόμετρο κέντρου | 1000MM |
| Μέγεθος άξονα | 40x40mm |
| Αποθεματικό ουράς | κέντρο ζωντανής |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Στρογγυλό καλώδιο | 0.3 - 5.0mm |
| Επίπεδο καλώδιο | 5x12mm |
| Σερβο μηχανή | 750W |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Πλάτος τυλίγματος | 0 ~ 400mm |
| Ύψος σπειρών | μέγιστο 400 ανά σπείρα |
| δύναμη μηχανών | 11KW |
| Όνομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Πλάτος τυλίγματος | 0 ~ 400mm |
| Ύψος σπειρών | μέγιστο 400 ανά σπείρα |
| Δύναμη μηχανών | 11KW |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| χρώμα | προαιρετικό |
| Χρήση | πηνίο σύρματος μετασχηματιστή περιέλιξης |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Υλικό αγωγών | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρώμα μηχανής | προαιρετικό |
| Λειτουργία | πηνίο σύρματος μετασχηματιστή περιέλιξης |
| Τράβηγμα | καλώδιο χαλκού ή καλώδιο αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίου | Πλατό σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |