| Όνομα μηχανών | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Πλάτος τυλίγματος | 0600mm |
| Κεντρικό ύψος | 900mm |
| Δύναμη μηχανών | 4kw |
| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό αγωγού | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίου | επίπεδο σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |
| ΧΜΙ | Εικόνα αφής |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα |
| Αγωγός | καλώδιο αλουμινίου ή χαλκού |
| Τύπος αγωγών | στρογγυλό ή επίπεδο καλώδιο |
| Στρογγυλό καλώδιο | ∅0.3 ~ ∅4.0mm |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό σύρματος | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίου | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Οδηγός καλωδίων | 1 τεμάχιο |
| Όνομα προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | πηνίο σύρματος |
| Αγωγός καλωδίων | καλώδιο αλουμινίου ή χαλκού |
| Τύπος αγωγού | στρογγυλό ή επίπεδο καλώδιο |
| Στρογγυλό Σύρμα | ∅0.3 ~ 5.0mm |
| Όνομα προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο σύρματος |
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 600 χλστ |
| Κεντρικό ύψος | 900 χλστ |
| Δύναμη εκκαθάρισης | 4 kw |
| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό καλωδίων | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίων | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Οδηγός καλωδίων | 1 PC |
| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων μετασχηματιστών |
| Άνεμος μηχανή | 4kw |
| Σερβο μηχανή | 750W |
| Καλώδιο | καλώδιο $cu και Al |
| Όνομα | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Διάμετρος περιστροφής | 1200mm, μέγιστος |
| Περιστρεφόμενη μηχανή | 5.5KW |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 80rpm |
| Σερβοκινητήρας | 0.75kw |
| όνομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου |
|---|---|
| Πλάτος εκκαθάρισης | 1000 mm, μέγιστο |
| Δύναμη εκκαθάρισης | 5,5 KW |
| Ταχύτητα εκκαθάρισης | 0 ~ 160rpm |
| Οδηγός καλωδίων | οδηγείται από σερβοκινητήρα |