| Όνομα προϊόντων | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Μέγεθος άξονων | 50x50mm |
| Μήκος άξονων | 2000mm |
| Δύναμη μηχανών | 7.5kw |
| Όνομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Επίδειξη | Ψηφιακός |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Δύναμη | 7.5kw |
| Τρόπος λειτουργίας | Ημι αυτόματος |
| Προϊόν | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Εμφάνιση | Ψηφιακό |
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Δύναμη | 7.5kw |
| Τρόπος λειτουργίας | Ημιαυτόματη |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό σύρματος | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίου | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Οδηγός καλωδίων | 1 τεμάχιο |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Διάμετρος περιστροφής | 800 mm, μέγιστο |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Μετρητής | Ψηφιακό |
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Δύναμη κινητήρα | 7.5KW |
| Τρόπος λειτουργίας | Ημιαυτόματη |
| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα |
| Πλάτος τυλίγματος | 0 - 800mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0- 160rpm |
| Χρώμα | εξατομικεύσιμος |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα |
| Πλάτος τυλίγματος | 0 - 800mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0- 160rpm |
| Χρώμα | προαιρετικός |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρώμα | Optinal |
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων μετασχηματιστών |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Υλικό αγωγών | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| στρογγυλό καλώδιο | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Μέγιστο. | 5x12mm |
| Τύπος καλωδίων | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |