| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1000MM |
| Όνομα προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου |
|---|---|
| Χρήση | Κατασκευή συρματόσχοινων |
| Ισχύς κινητήρα | 4KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 200rpm |
| Υλικό σύρματος | CU Wire ή Al Wire |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Funciton | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Αγωγός | καλώδιο αλουμινίου ή χαλκού |
| Τύπος αγωγού | στρογγυλό ή επίπεδο καλώδιο |
| Στρογγυλό καλώδιο | ∅0.3 - 4.0mm |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 150 ~ 300mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 00,3 ~ 3,0 mm |
| Τροφοδοτικό | 3η φάση 380V 50Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος άξονα | 900 χλστ |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Σερβοκινητήρας | 0,75 kw |
| Συμβατότητα υλικού | Σύρματα χαλκού και αλουμινίου |
| Συμβατότητα υλικού | Σύρματα χαλκού και αλουμινίου |
|---|---|
| Δύναμη σερβο μηχανών | 0,75 kw |
| Ισχύς κινητήρα περιέλιξης | 2,2 KW |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Τροφοδοτικό | 3η φάση 380V 50Hz |
| Συμβατότητα υλικού | Σύρματα χαλκού και αλουμινίου |
|---|---|
| Ύψος άξονα | 900 χλστ |
| Υλικό σύρματος | Χαλκό ή αλουμίνιο |
| Εξουσία | Κινητήρας 4KW |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Υψόμετρος άξονα | 900 χλστ |
|---|---|
| Σερβοκινητήρας | 0,75 kw |
| Διαστάσεις | 1200 Mm X 800 Mm X 1500 Mm |
| Μέγεθος άξονα | 40x40mm |
| Εξουσία | 7κινητήρας.5kW |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Καλώδιο ανεφοδιασμού | επίπεδο σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 200rpm |
| Οδηγός καλωδίων | 3 PC |
| Όνομα μηχανών | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 4kw |
| Δύναμη σερβο μηχανών | 0.75kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0- 160rpm |
| Υλικό αγωγών | καλώδιο $cu ή Al |