| Ονομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Επίπεδη σύρμα | 5x12mm, μέγιστος |
| Στρογγυλό Σύρμα | Ø0,3 - 5,0 mm |
| Χρώμα μηχανής | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Κεντρικό ύψος | 1000mm |
| Μέγεθος άξονων τυλίγματος | 40x40x1200mm |
| Tailstock | διασπασμένος τύπος |
| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Κεντρικό ύψος | 1000MM |
| Μέγεθος άξονων τυλίγματος | 40x40x1200mm |
| Tailstock | διασπασμένος τύπος |
| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Κέντρο heigth | 1000mm |
| Μέγεθος άξονων | 40x40x1200mm |
| Tailstock | Χωριστός |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Κεντρικό ύψος | 1000mm |
| Μέγεθος άξονων | 40x40x1500mm |
| Tailstock | ζήστε κέντρο |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Καλώδιο ανεφοδιασμού | επίπεδο καλώδιο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 200rpm |
| Οδηγός καλωδίων | 3 PC |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
|---|---|
| Μοτέρ περιέλιξης | 5,5 KW |
| Πλάτος εκκαθάρισης | Έως 1000mm |
| Δύναμη σερβο μηχανών | 0,75 kw |
| Συμβατότητα υλικού | Σύρματα χαλκού και αλουμινίου |
| Πλάτος εκκαθάρισης | 500mm μέγιστο ανά πηνίο |
|---|---|
| όνομα μηχανής | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
| Χρώμα μηχανής | Προαιρετικός |
| Σερβοκινητήρας | 0,75 kw |
| Ισχύς κινητήρα περιέλιξης | 7,5 kw |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό αγωγών | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίων | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Εμφάνιση | Ψηφιακό |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Δύναμη τυλίγματος | 11 kW |
| Τρόπος λειτουργίας | Ημιαυτόματη |