| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Στρογγυλό καλώδιο. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Μέγιστο επίπεδο μέγεθος καλωδίων | 5x12mm |
| Τύπος καλωδίου | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Επίπεδο καλώδιο | 5x12mm |
| Στρογγυλό σύρμα | Ø0,3 ~ 5,0 mm |
| Χρώμα μηχανής | Προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Κέντρο heigth | 1000MM |
| Άξονας περιέλιξης | 40x40mm |
| Κουτσούκ | Τύπος διαίρεσης |
| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων | επίπεδο καλώδιο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0- 200rpm |
| Οδηγός καλωδίων | 3 PC |
| Όνομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 800 χλστ |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Όνομα μηχανών | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Κέντρο heigth | 1000mm |
| Μέγεθος άξονων | 40x40x1200mm |
| Tailstock | διασπασμένος τύπος |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρώμα μηχανής | προαιρετικό |
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Υλικό αγωγού | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Όνομα προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | πηνίο σύρματος |
| Στρογγυλό καλώδιο. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Μέγιστο επίπεδο μέγεθος καλωδίων | 5x12mm |
| Τύπος σύρματος | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Όνομα | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Δύναμη | 4kw |
| Ταχύτητα περιέλιξης | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Συμπεριφορά | cu wire ή al wire |
| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών καλωδίων |
|---|---|
| Χρώμα | optinal |
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων μετασχηματιστών |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Υλικό αγωγών | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |