| Όνομα προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο σύρματος |
| Στρογγυλό καλώδιο. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Μέγιστο επίπεδο μέγεθος καλωδίων | 5x12mm |
| Τύπος σύρματος | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Όνομα μηχανών | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων μετασχηματιστών |
| Άνεμος μηχανή | 4kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 - 160rpm |
| Αγωγός | καλώδιο $cu ή καλώδιο Al |
| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | Τεχνουργήματα για την κατασκευή ηλεκτρικών συρματόσχοινων |
| Υψόμετρο κέντρου | 1000MM |
| Μέγεθος άξονα | 40x40x1500mm |
| Αποθεματικό ουράς | κέντρο ζωντανής |
| Ονομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Επίδειξη | οθόνη αφής |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Μοτέρ περιέλιξης | 11 kw |
| Λειτουργία | Ημι αυτόματο |
| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Εγκάρσιο μήκος | 01200mm |
| Ύψος σπειρών | μέγιστο 400 ανά σπείρα |
| Δύναμη μηχανών | 11KW |
| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών καλωδίων |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Μέγεθος άξονων τυλίγματος | 80x80mm |
| Μήκος άξονων τυλίγματος | 3000mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 30rpm μέγιστο |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα |
| Κέντρο heigth | 1000mm |
| Μέγεθος άξονων | 40x40x1200mm |
| Tailstock | διασπασμένος τύπος |
| Ονομασία | Μηχανή περιστροφής κυλινδρικής |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Διάμετρος περιστροφής | 0 -2500 mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0-200 περιστροφή/λεπτό |
| Αγωγός καλωδίων | καλώδιο $cu ή Al |
| Κεντρικό ύψος | 900 χλστ |
|---|---|
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Χρώμα μηχανής | Προαιρετικός |
| Συμβατότητα υλικού | Σύρματα χαλκού και αλουμινίου |
| Ισχύς κινητήρα περιέλιξης | 2,2 KW |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Κεντρικό ύψος | 1000mm |
| Μέγεθος άξονων | 40x40x1500mm |
| Tailstock | διασπασμένος τύπος |