| όνομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο σύρματος |
| Κέντρο heigth | 1000 χλστ |
| Άξονας περιέλιξης | 40x40mm |
| Κουτσούκ | Διαχωρισμένος τύπος |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 600mm |
| Κεντρικό ύψος | 900 χλστ |
| Δύναμη μηχανών | 4kw |
| Ονομασία μηχανής | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό αγωγού | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίου | επίπεδο σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |
| HMI | οθόνη αφής |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Στρογγυλό σύρμα | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Μέγιστο. | 5x12mm |
| Τύπος καλωδίου | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Τύπος καλωδίου | επίπεδο σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 200rpm |
| Οδηγός καλωδίων | 3 τεμάχια |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Καλώδιο αγωγών | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 200rpm |
| Οδηγός καλωδίων | 3 τεμάχια |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 600 χιλιοστά |
| Υψόμετρο κέντρου | 900 χιλιοστά |
| Δύναμη κινητήρα | 4KW |
| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Διάμετρος περιστροφής | 800 mm, μέγιστο |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Όνομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Οθόνη | Ψηφιακό |
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Δύναμη κινητήρα | 7.5KW |
| Τρόπος λειτουργίας | Ημιαυτόματη |
| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 600 χιλιοστά |
| Υψόμετρο κέντρου | 900 χιλιοστά |
| Δύναμη τυλίγματος | 4 kW |