| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Διάμετρος περιστροφής | 800 mm, μέγιστο |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Όνομα μηχανών | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό αγωγών | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίων | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Οδηγός καλωδίων | 1 PC |
| Όνομα μηχανών | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων μετασχηματιστών |
| Άνεμος μηχανή | 4kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 - 160rpm |
| Αγωγός | καλώδιο $cu ή καλώδιο Al |
| Όνομα μηχανών | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Αγωγός καλωδίων | καλώδιο αλουμινίου ή χαλκού |
| Τύπος αγωγών | στρογγυλό ή επίπεδο καλώδιο |
| στρογγυλό καλώδιο | ∅0.3 ~ 5.0mm |
| Ονομασία | μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Δύναμη κινητήρα | 7.5kW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 80rpm |
| Τράβηγμα | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Διάμετρος περιστροφής | 1000 mm, μέγιστο |
| Δύναμη περιστροφής | 5.5KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Οδηγός καλωδίων | οδηγείται από σερβοκινητήρα |
| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών καλωδίων |
|---|---|
| Χρώμα | optinal |
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων μετασχηματιστών |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Υλικό αγωγών | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Όνομα προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου |
|---|---|
| Χρήση | Κατασκευή συρματόσχοινων |
| Ισχύς κινητήρα | 4KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 200rpm |
| Υλικό σύρματος | CU Wire ή Al Wire |
| Ονομασία | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Χρήση | Κατασκευή κυλίνδρων |
| Δύναμη κινητήρα | 4KW |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 200rpm |
| Διοικητής | cu wire ή al wire |
| Όνομα | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | παραγωγή της σπείρας |
| Δύναμη μηχανών | 4kw |
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα | 0- 200rpm |
| Αγωγός | καλώδιο $cu ή Al |