| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 150 ~ 300mm |
| ΔΕΣΜΟΥΣΗ | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 00,3 ~ 3,0 mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300mm |
| Συγκόλληση | κρύα συγκόλληση Τύπου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~.0mm |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| λειτουργία | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Δύναμη | 22kw |
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα | 0 ~ 18 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος ταινιών $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Όνομα | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Τύπος καλωδίων | κύκλος ή επίπεδος |
| Υλικό καλωδίων | $cu ή Al |
| Στρογγυλό μέγεθος καλωδίων | 0.3- 5.0mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα λουρίδων |
| Άνεμος μηχανή | 22kW |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 18 περιστροφές/λεπτό |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Άνεμος μηχανή | 22kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 18 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| πλάτος του αγωγού | 150 ~ 600 mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 PCS |
| Ταχύτητα | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα μηχανών | όπως ζητείται |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | παραγωγή του μετασχηματιστή |
| Πάχος φύλλων $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων Al | 0.3 - 3.0mm |
| Δύναμη μηχανών | 30kw |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 300mm |
| Αγωγός φύλλων αλουμινίου | φύλλο αλουμινίου χαλκού και αλουμινίου |
| δύναμη μηχανών | 5.5KW |
| Όνομα | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Τύπος καλωδίων | στρογγυλό ή επίπεδο καλώδιο |
| Υλικό καλωδίων | $cu ή Al |
| Στρογγυλό μέγεθος καλωδίων | 0,3 ~ 5.0mm |