| Όνομα προϊόντων | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό αγωγών | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίων | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| χρώμα | προαιρετικό |
| Χρήση | πηνίο σύρματος μετασχηματιστή περιέλιξης |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Υλικό αγωγών | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Ονομασία μηχανής | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό αγωγού | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίου | επίπεδο σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |
| HMI | οθόνη αφής |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρώμα μηχανής | προαιρετικό |
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Υλικό αγωγού | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Διάμετρος περιστροφής | 0 ~ 500 mm ανά σπείρα |
| Δύναμη κινητήρα | 7.5kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 80rpm |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 600 χιλιοστά |
| Υψόμετρο κέντρου | 900 χιλιοστά |
| Δύναμη κινητήρα | 4KW |
| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Διάμετρος περιστροφής | 800 mm, μέγιστο |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρώμα μηχανής | προαιρετικό |
| Λειτουργία | πηνίο σύρματος μετασχηματιστή περιέλιξης |
| Τράβηγμα | καλώδιο χαλκού ή καλώδιο αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίου | Πλατό σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό σύρματος | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίου | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Οδηγός καλωδίων | 1 τεμάχιο |
| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 600 χιλιοστά |
| Υψόμετρο κέντρου | 900 χιλιοστά |
| Δύναμη τυλίγματος | 4 kW |