| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων μετασχηματιστών |
| Άνεμος μηχανή | 4kw |
| Σερβο μηχανή | 750W |
| Καλώδιο | καλώδιο $cu και Al |
| Όνομα | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Δύναμη | 4kw |
| Ταχύτητα περιέλιξης | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Συμπεριφορά | cu wire ή al wire |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Δύναμη τυλίγματος | 22KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 18 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος ταινιών $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Ονομασία μηχανής | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Δύναμη τυλίγματος | 4KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Τύπος αγωγού | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 600mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 PC |
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα | όπως ζητείται |
| Όνομα | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Διάμετρος περιστροφής | 1200mm, μέγιστος |
| Περιστρεφόμενη μηχανή | 5.5KW |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 80rpm |
| Σερβοκινητήρας | 0.75kw |
| Όνομα μηχανών | μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 4kw |
| Δύναμη σερβο μηχανών | 0.75kw |
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα | 0- 160rpm |
| Υλικό καλωδίων | καλώδιο $cu ή Al |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή περιστροφής κυλινδρικής |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Διάμετρος περιστροφής | 0 ~ 2500 mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 200 στροφές ανά λεπτό |
| Αγωγός καλωδίων | καλώδιο $cu ή Al |
| όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα |
| Στρογγυλό καλώδιο | 0.3 - 5.0mm |
| επίπεδο καλώδιο | μέγιστο 5x12mm. |
| Τύπος καλωδίων | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Προϊόν | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Επίπεδο καλώδιο | 5x12mm |
| Στρογγυλό σύρμα | Ø0,3 - 5,0 mm |
| Χρώμα μηχανών | Προσαρμοσμένο |