| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα |
| Πλάτος τυλίγματος | 0 - 800mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0- 160rpm |
| Χρώμα | εξατομικεύσιμος |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Μέγιστο πλάτος τυλίγματος | 400mm |
| Κεντρικό ύψος | 900mm |
| Δύναμη μηχανών | 2.2kw |
| Όνομα προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο σύρματος |
| Στρογγυλό καλώδιο. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Μέγιστο επίπεδο μέγεθος καλωδίων | 5x12mm |
| Τύπος σύρματος | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Ονομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Επίπεδη σύρμα | 5x12mm, μέγιστος |
| Στρογγυλό Σύρμα | Ø0,3 - 5,0 mm |
| Χρώμα μηχανής | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | πηνίο σύρματος |
| Στρογγυλό καλώδιο. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Μέγιστο επίπεδο μέγεθος καλωδίων | 5x12mm |
| Τύπος σύρματος | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Όνομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 800 χλστ |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Αγωγός | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος σύρματος | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Οδηγός καλωδίων | 1 PC |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρώμα | Optinal |
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων μετασχηματιστών |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Υλικό αγωγών | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Καλώδιο ανεφοδιασμού | επίπεδο καλώδιο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 200rpm |
| Οδηγός καλωδίων | 3 PC |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 600mm |
| Κεντρικό ύψος | 900 χλστ |
| Δύναμη μηχανών | 4kw |