| Ονομα | μηχανή περιέλιξης αλουμινίου |
|---|---|
| Χρήση | Διοδηγός περιστρεφόμενου φύλλου |
| Πάχος φύλλου | 0,2 ~ 3.0mm |
| Αλουμινόχαρτο | 1 Σετ |
| Μόνωση decoiler | 1 Σετ |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος ξηρές σπείρες μετασχηματιστών |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος λουρίδων Al | 0,3 - 3,0 mm |
| Λειτουργία συγκόλλησης | TIG συγκόλληση |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή σπειρών & φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της σπείρας αντιδραστήρων |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Στρογγυλό καλώδιο | Ø 0,3 ~ 5.0mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου αντιδραστήρων |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 100 ~ 300 mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 PC |
| Τρόπος συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρες φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Επεξεργασία | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή περιστροφής χαρτιού |
|---|---|
| Λειτουργία | Διοδηγός περιστρεφόμενου φύλλου |
| Μοντέλο | 0,2 ~ 3.0mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 1 σύνολο |
| συγκόλληση | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | TIG |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | TIG |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρες φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος λουρίδων Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Δύναμη τυλίγματος | 11KW |
| Όνομα μηχανών | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |