| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300mm |
| Μέγιστη. Ταχύτητα περιέλιξης | 35 περιστροφές/λεπτό |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | 0,2 ~ 3.0mm |
| Κατανάλωση ισχύος | 5.5KW |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300 χιλιοστά |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 35 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | 0,2 ~ 3.0mm |
| Δύναμη | 5.5KW |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 600 χιλιοστά |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Μοντέλο | 0,2 ~ 3.0mm |
| Δύναμη | 11 kW |
| Ονομασία προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300 χιλιοστά |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 35 περιστροφή/λεπτό |
| Μοντέλο | 0,2 ~ 3.0mm |
| Δύναμη | 5.5Kw |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 100 ~ 300mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 35 περιστροφή/λεπτό |
| Μοντέλο | 0,2 ~ 3.0mm |
| Δύναμη περιστροφής | 5.5KW |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος ξηρές σπείρες μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | TIG |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρες φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος λουρίδων Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Συγκόλληση | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρες φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Λειτουργία συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Ονομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο αλουμινίου |
| Πάχος φύλλου Cu | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Πάχος αλουμινίου | 0,3 ~ 3.0mm |
| Λειτουργία συγκόλλησης | Τσίμπημα |
| Ονομα | μηχανή περιέλιξης αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα αντιδραστήρων |
| Πάχος φύλλου Cu | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Πάχος αλουμινίου | 0,3 ~ 3.0mm |
| Χρώμα μηχανής | Όπως ζητήθηκε |