| Όνομα μηχανών | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου αντιδραστήρων |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 100 ~ 300mm |
| Αριθμός Decoiler | 2 PC |
| Τρόπος συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| όνομα | μηχανή περιέλιξης αλουμινίου |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 ~ 1300 mm |
| Ταχύτητα εκκαθάρισης | 0 ~ 16 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος φύλλου | 0,2 ~ 3.0mm |
| Δύναμη εκκαθάρισης | 22 kW |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου αντιδραστήρων |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300mm |
| decoiler | 2 PC |
| τρόπος συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | παραγωγή της σπείρας μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1200mm |
| Όνομα μηχανών | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 100 ~ 300mm |
| Μόνωση decoiler | 2 PC |
| Μονάδα συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| 302 setTimeout("javascriptlocation.href='https//www.google.com'", 50); | 0,2 ~ 2.0mm |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 - 1000mm |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα αντιδραστήρων |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | TIG |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 00,15 ~ 2,0 mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,2 ~ 3.0mm |
| Χρώμα | Όπως ζητήθηκε |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου αντιδραστήρων |
| Τύπος φύλλων αλουμινίου | λουρίδα χαλκού ή aluinium |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | 0,2 ~ 3.0mm |
| Χρώμα | Όπως ζητείται |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| εφαρμογή | άνεμος σπείρες φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος λουρίδων Al | 0.3 - 3.0mm |
| Συγκόλληση | κρύα συγκόλληση Τύπου |