| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Χρώμα | Όπως ζητήθηκε |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Χρώμα | όπως ζητήθηκε |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Χρώμα μηχανής | Όπως ζητήθηκε |
| Ονομασία προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Χρώμα μηχανής | όπως ζητήθηκε |
| Ονομασία προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα αντιδραστήρων |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | TIG |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα αντιδραστήρων |
| Μοντέλο | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Χρώμα μηχανής | όπως ζητήθηκε |
| Όνομα μηχανών | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 100 ~ 300mm |
| Αριθμός Decoiler | 2 PC |
| Λειτουργία συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου χαλκού |
| Χρώμα | Οπως ζητήθηκε |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Όρος | Νέος |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου αντιδραστήρων |
| Τύπος φύλλων αλουμινίου | λουρίδα χαλκού ή aluinium |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | 0.2 - 3.0mm |
| Χρώμα | όπως ζητείται |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου αντιδραστήρων |
| Τύπος φύλλων αλουμινίου | λουρίδα χαλκού ή αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | 0,2 ~ 3.0mm |
| Χρώμα | Όπως ζητείται |