| όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου αντιδραστήρων |
| Τύπος φύλλων αλουμινίου | λουρίδα χαλκού ή aluinium |
| πάχος φύλλων αλουμινίου | 0.2 - 3.0mm |
| Χρώμα | όπως ζητείται |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή περιστροφής χαρτιού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 0 ~ 200 mm |
| Μοντέλο | 0,2 ~ 3.0mm |
| Δύναμη κινητήρα | 4 kW |
| όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | παραγωγή της σπείρας φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300mm |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300mm |
| Φόρμα συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | πηνία περιέλιξης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 200mm |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300mm |
| Συγκόλληση | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~.0mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | παραγωγή του μετασχηματιστή |
| Πάχος φύλλων $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων Al | 0.3 - 3.0mm |
| Δύναμη μηχανών | 30kw |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου κρύας συγκόλλησης |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος φύλλο αλουμινίου |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 200mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | 0.2 - 3mm |
| Δύναμη μηχανών | 4KW |
| Ονομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της σπείρας φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1000 χλστ |