| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Άνεμος μηχανή | 22kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 18 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Στρογγυλό καλώδιο | 0,3 ~ 5.0mm |
| Επίπεδο καλώδιο | μέγιστο 5x12mm. |
| Τύπος καλωδίων | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Όνομα μηχανών | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Εφαρμογή | συσσωρεύοντας και γέρνοντας πυρήνας |
| Επιτραπέζιο μέγεθος | 1600x1400mm |
| Επιτραπέζιο ύψος | 1000mm |
| Μέγιστη φόρτωση | 3000kg |
| όνομα | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Χρήση | συσσώρευση του φύλλου χάλυβα πυριτίου |
| Ύψος πλατφόρμας | 850 χλστ |
| Ικανότητα | 5000 κιλά |
| Κτύπημα πλατφορμών | 500 χλστ |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 800mm |
| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό καλωδίων | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίων | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Οδηγός καλωδίων | 1 PC |
| Όνομα προϊόντων | Περικοπή στη γραμμή μήκους |
|---|---|
| Τέμνων τρόπος | Κανονικός |
| Πάχος χάλυβα | 0,23 ~ 0.35mm |
| Πλάτος χάλυβα | 40 ~ 300mm |
| Ταχύτητα σίτισης | 120m/min |
| Ονομα | μηχάνημα περιέλιξης φύλλου μετασχηματιστή |
|---|---|
| λειτουργία | παραγωγή της σπείρας μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλου Cu | 0,2 - 2,0 mm |
| Πάχος φύλλου Al | 0,3 - 3,0 mm |
| Μέγιστη. πλάτος φύλλου | 1200 χλστ |
| Ονομασία προϊόντος | Τραπέζι στοίβαξης πυρήνα μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | στοίβαξη φύλλου από χάλυβα πυριτίου |
| Μέγεθος πλατφορμών | 1600x1400mm |
| Ύψος πλατφόρμας | 1000 χλστ |
| Μέγιστη. φόρτωση | 3000 κιλά |
| όνομα μηχανών | τέμνουσα μηχανή πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή του κεντρικού ποδιού |
| Πάχος φύλλου | 0,2~ 0.35mm |
| Πλάτος φύλλου | 40 ~ 300mm |
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |