| Όνομα προϊόντος | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Χρήση | armorphous πυρήνας σιδήρου συνελεύσεων |
| Μέγ. Ικανότητα | 3000 κιλά |
| Το μέγιστο ανατροφοδοτεί | 300mm |
| Ισχύς κινητήρα | 2,2 kw |
| Όνομα | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Χρήση | συσσωρεύοντας και γέρνοντας πυρήνας |
| Επιτραπέζιο μέγεθος | 2000x1600mm |
| Ύψος τραπεζιού | 1000mm |
| Μέγιστη ικανότητα | 5000kg |
| Όνομα πίνακα | πίνακας συνελεύσεων πυρηνών σιδήρου μετασχηματιστών |
|---|---|
| ύψος εργασίας | 1000mm |
| Δύναμη μηχανών | 1.5kw |
| Συσσώρευση του ύψους | 400mm |
| Χρώμα | Προαιρετικός |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| λειτουργία | παραγωγή της σπείρας μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1200mm |
| όνομα | τέμνουσα μηχανή πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Τέμνον πλάτος | 40 ~ 300mm |
| Τέμνον πάχος | 0,23 ~ 0.35mm |
| Μήκος κοπής | 350 ~ 9999mm |
| Ταχύτητα σίτισης | 120m ανά λεπτό |
| όνομα | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| λειτουργία | armorphous πυρήνας σιδήρου συνελεύσεων |
| Μέγιστη ικανότητα | 3000kg |
| Το μέγιστο ανατροφοδοτεί | 300mm |
| Δύναμη μηχανών | 2.2KW |
| Όνομα μηχανών | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| λειτουργία | συσσώρευση του φύλλου χάλυβα πυριτίου |
| Επιτραπέζιο μέγεθος | 1600x1400mm |
| επιτραπέζιο ύψος | 1000mm |
| Μέγιστη φόρτωση | 3000kg |
| Ονομασία προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία | Φόλιο καλωδίου επικάλυψης |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 200mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | 0,2 ~ 3mm |
| Δύναμη κινητήρα | 4kw |
| Ονομασία προϊόντος | πίνακας συνελεύσεων πυρηνών σιδήρου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Ύψος εργασίας | 1000mm |
| Δύναμη | 1.5KW |
| Συσσώρευση του ύψους | 400 χιλιοστά |
| Χρώμα | όπως ζητείται |
| Ονομασία | ζαρωμένο πτερύγιο που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων | 300 ~ 1600mm |
| Ύψος πτερυγίων | 50 ~ 400mm |
| Πίσσα πτερυγίων | 45 ~ 60mm |
| Μήκος πτερυγίων | ≤2000mm |