| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| πλάτος του αγωγού | 150 ~ 600 mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 PCS |
| Ταχύτητα | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα μηχανών | όπως ζητείται |
| Ονομασία προϊόντος | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Χρήση | συσσώρευση του φύλλου χάλυβα πυριτίου |
| Μέγεθος πλατφορμών | 1600x1400mm |
| Ύψος πλατφορμών | 1000 χιλιοστά |
| Μέγιστη ικανότητα | 3000kg |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της σπείρας μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3,0 mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1200 χιλιοστά |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό σύρματος | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίου | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Οδηγός καλωδίων | 1 τεμάχιο |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή περιστροφής χαρτιού μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος ξηρά σπείρα μετασχηματιστών τύπων |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 16rpm |
| Ονομασία | Μηχανή περιστροφής χαρτιού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 200mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | 0,2 ~ 3mm |
| Δύναμη κινητήρα | 4KW |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υψόμετρο κέντρου | 1000 χιλιοστά |
| Μέγεθος άξονα | 40x40x1500mm |
| Αποθεματικό ουράς | κέντρο ζωντανής |
| Ονομασία προϊόντος | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Υψόμετρο του τραπεζιού | 1000 χιλιοστά |
| Δύναμη | 1.5kw |
| Συσσώρευση του ύψους | 400 χιλιοστά |
| Χρώμα | Όπως ζητήθηκε |
| όνομα | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Λειτουργία | Σιδηρούν πυρήνας μετασχηματιστή συσσώρευσης |
| Μέγ. Ικανότητα | 3000 κιλά |
| Το μέγιστο ανατροφοδοτεί | 300mm |
| Εξουσία | 2,2 kw |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Στρογγυλό σύρμα | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Μέγιστο. | 5x12mm |
| Τύπος καλωδίου | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |