| Ονομασία | πίνακας συνελεύσεων πυρηνών σιδήρου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Υψόμετρο του τραπεζιού | 1000MM |
| Δύναμη | 1.5kw |
| Συσσώρευση του ύψους | 400 χιλιοστά |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Ονομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Επίπεδη σύρμα | 5x12mm, μέγιστος |
| Στρογγυλό Σύρμα | Ø0,3 - 5,0 mm |
| Χρώμα μηχανής | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | παραγωγή του μετασχηματιστή |
| Πάχος φύλλων $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων Al | 0.3 - 3.0mm |
| Δύναμη μηχανών | 30kw |
| Όνομα προϊόντος | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Λειτουργία | συσσώρευση του φύλλου χάλυβα πυριτίου |
| Ύψος πλατφόρμας | 850 χλστ |
| Ικανότητα | 5000 κιλά |
| Κτύπημα πλατφορμών | 500 χλστ |
| Όνομα προϊόντων | tranformer άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος λουρίδων Al | 0.3 - 3.0mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 16rpm |
| όνομα προϊόντων | τέμνουσα μηχανή πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Τέμνον πλάτος | 40 ~ 300mm |
| Τέμνον πάχος | 0,23 ~ 0.35mm |
| Τέμνον μήκος | 350 ~ 9999mm |
| Ταχύτητα σίτισης | 120m ανά λεπτό |
| όνομα προϊόντων | πίνακας συνελεύσεων πυρηνών σιδήρου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Επιτραπέζιο ύψος | 1000mm |
| Δύναμη μηχανών | 1.5kw |
| Συσσώρευση του ύψους | 400mm |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| όνομα | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Λειτουργία | συσσωρεύοντας και γέρνοντας πυρήνας |
| Επιτραπέζιο μέγεθος | 2000x1600mm |
| Επιτραπέζιο ύψος | 1000mm |
| Μέγιστη ικανότητα | 5000kg |
| όνομα | πίνακας συνελεύσεων πυρηνών σιδήρου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Επιτραπέζιο ύψος | 1000mm |
| Δύναμη μηχανών | 1.5KW |
| Συσσώρευση του ύψους | 400MM |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300mm |
| Συγκόλληση | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~.0mm |