| Ονομασία μηχανής | τέμνουσα μηχανή πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | παραγωγή του κεντρικού ποδιού |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0,2~ 0.35mm |
| Πλάτος φύλλων | 40 ~ 300mm |
| Χρώμα | Προαιρετικό |
| Όνομα προϊόντων | tranformer άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία | πηνίο μετασχηματιστή ξηρού τύπου περιέλιξης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 16rpm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 800 χλστ |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 150 ~ 300mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 00,3 ~ 3,0 mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 35 περιστροφή/λεπτό |
| Όνομα προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο σύρματος |
| Στρογγυλό καλώδιο. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Μέγιστο επίπεδο μέγεθος καλωδίων | 5x12mm |
| Τύπος σύρματος | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Όνομα προϊόντων | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Λειτουργία | συσσωρεύοντας και γέρνοντας πυρήνας |
| επιτραπέζιο μέγεθος | 2000x1600mm |
| Επιτραπέζιο ύψος | 1000mm |
| Μέγιστη ικανότητα | 5000kg |
| Όνομα | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Χρήση | συσσώρευση του φύλλου χάλυβα πυριτίου |
| Ύψος | 850mm |
| Ανώτατη ικανότητα | 5000kg |
| Ανώτατο κτύπημα πλατφορμών | 500mm |
| Ονομασία | tranformer άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος ξηρά σπείρα μετασχηματιστών τύπων |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 16rpm |
| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| στρογγυλό καλώδιο | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Μέγιστο. | 5x12mm |
| Τύπος καλωδίων | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Λειτουργία | να κάνει το κεντρικό πόδι του πυρήνα του μετασχηματιστή |
| Μοντέλο | 0,23 ~ 0.35mm |
| Πλάτος λουρίδων | 40 ~ 400mm |
| Δύναμη κινητήρα | 14 kW |