| Ταχύτητα Συγκολλητή | 0.8m/min |
|---|---|
| Επεξεργαστική περίοδος εγγύησης | 12 μήνες |
| Μηχανή κοπής φύλλου | ηλεκτρικά ψαλίδια |
| δύναμη μηχανών τυλίγματος | 15 kw |
| Διάμετρος αποστρώματος | 480 ~ 520 mm |
| Αναγν. αγωγού αλουμινίου | 500 χλστ |
|---|---|
| Μηχανή κοπής φύλλου | ηλεκτρικά ψαλίδια |
| Υλικό αγωγού | Φύλλο χαλκού ή αλουμινίου |
| Χρώμα Machin | Προαιρετικός |
| Τροφοδοτικό | 3 φάσεις 380V, 50Hz |
| Αναγν. αγωγού αλουμινίου | 500 χλστ |
|---|---|
| Foil Conductor Od | 1000mm, μέγ. |
| Φύλλο αλουμινίου χαλκού | Πάχος 0,2-2,0mm |
| Τροφοδοτικό | 380V, 50Hz ή όπως ζητήθηκε |
| Ταχύτητα εκκαθάρισης | Ρυθμιζόμενο, Έως 35 rpm |
| Υλικό φύλλο | Χαλκό ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Αναγν. αγωγού αλουμινίου | 500 χλστ |
| Διάμετρος αποστρώματος | 480 ~ 520 mm |
| Επεξεργαστική περίοδος εγγύησης | 12 μηνών |
| Φύλλο αλουμινίου χαλκού | Πλάτος 0,2-2,0 mm |
| Χρώμα Machin | Προαιρετικός |
|---|---|
| Δύναμη εκκαθάρισης | 22 KW |
| Υλικό φύλλο | Χαλκό ή αλουμίνιο |
| Αναγν. αγωγού αλουμινίου | 500 χλστ |
| Foil Conductor Od | 1000 mm, μέγιστο |
| Διάμετρος αποστρώματος | 480 ~ 520 mm |
|---|---|
| Ταχύτητα Συγκολλητή | 0.8m/min |
| Δύναμη εκκαθάρισης | 15 kw |
| Φύλλο αλουμινίου χαλκού | Πάχος 0,2-2,0mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1000mm, μέγ |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου κρύας συγκόλλησης |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος φύλλο αλουμινίου |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 200mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | 0,2 ~ 3mm |
| Δύναμη μηχανών | 4kw |
| Όνομα προϊόντων | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Χρήση | armorphous πυρήνας σιδήρου συνελεύσεων |
| Μέγιστη ικανότητα | 3000 KG |
| Το μέγιστο ανατροφοδοτεί | 300mm |
| Δύναμη μηχανών | 2.2kw |
| Όνομα | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Λειτουργία | armorphous πυρήνας σιδήρου συνελεύσεων |
| Μέγιστη ικανότητα | 3000kg |
| Το μέγιστο ανατροφοδοτεί | 300mm |
| Δύναμη μηχανών | 2.2kw |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 600mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 PC |
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα | όπως ζητείται |