| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 - 3,0 mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 - 1000mm |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3,0 mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 - 1000mm |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3,0 mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 - 1000mm |
| Ονομασία προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 100 ~ 300mm |
| Decoiler | 2 PC |
| Λειτουργία συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου αντιδραστήρων |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 3.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,2 ~ 3.0mm |
| Χρώμα μηχανών | όπως ζητείται |
| Όνομα μηχανών | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου αντιδραστήρων |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 3.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,2 ~ 3.0mm |
| Χρώμα | όπως ζητείται |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Επεξεργασία με συγκόλληση | TIG |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Al Foil | 0.3 ~ 3,0 mm πάχος |
| Τεχνουργήματα | 0.2 ~ 2,0 mm πάχος |
| Τρόπος συγκόλλησης | TIG |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Λειτουργία | Διοδηγός περιστρεφόμενου φύλλου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Χρώμα μηχανής | όπως ζητήθηκε |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μοντέλο | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | TIG |