| Ονομασία | μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Διάμετρος περιστροφής | 1000 mm, μέγιστο |
| Μοτέρ περιέλιξης | 5.5Kw |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Οδηγός καλωδίων | οδηγείται από σερβοκινητήρα |
| Ονομασία | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Δύναμη περιστροφής | 4 kW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Καλώδιο αγωγών | επίπεδο σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Όνομα μηχανών | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 4kw |
| Δύναμη σερβο μηχανών | 0.75kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0- 160rpm |
| Υλικό αγωγών | καλώδιο $cu ή Al |
| Όνομα προϊόντων | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 1000mm |
| Μοτέρ περιέλιξης | 5.5kw |
| Ταχύτητα περιέλιξης | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίων | 1000kg |
| Όνομα | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Δύναμη | 4kw |
| Ταχύτητα περιέλιξης | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Συμπεριφορά | cu wire ή al wire |
| Όνομα προϊόντων | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Δύναμη | 4kw |
| Δύναμη σερβο μηχανών | 0.75kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 160rpm |
| Υλικό καλωδίων | καλώδιο $cu ή Al |
| Ονομασία | μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Πλάτος τυλίγματος | 1000 mm, μέγιστο |
| Δύναμη | 5.5KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Οδηγός καλωδίων | οδηγείται από σερβοκινητήρα |
| Ονομασία | μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Διάμετρος περιστροφής | 1000 mm, μέγιστο |
| Δύναμη τυλίγματος | 5.5kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Οδηγός καλωδίων | οδηγείται από σερβοκινητήρα |
| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Πλάτος τυλίγματος | 0 ~ 800mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 160rpm |
| Χρώμα | Προαιρετικός |
| Ονομασία του προϊόντος | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Λειτουργία | παραγωγή της σπείρας μετασχηματιστών |
| ισχύς κινητήρα | 7.5kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Διοικητής | καλώδιο $cu ή Al |