| Όνομα μηχανών | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων μετασχηματιστών |
| Άνεμος μηχανή | 4kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 - 160rpm |
| Αγωγός | καλώδιο $cu ή καλώδιο Al |
| Όνομα | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Δύναμη μηχανών | 4kw |
| Δύναμη σερβο μηχανών | 0,75 KW |
| Ταχύτητα περιέλιξης | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Υλικό σύρματος | καλώδιο $cu ή Al |
| Όνομα | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Δύναμη μηχανών | 7.5kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0- 160rpm |
| Υλικό καλωδίων | καλώδιο $cu ή Al |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό αγωγών | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίων | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Επίδειξη | Οθόνη αφής |
| Ονομασία | μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Δύναμη κινητήρα | 5.5KW |
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Αγωγός | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Διάμετρος περιστροφής | 0 ~ 500 mm ανά σπείρα |
| Δύναμη κινητήρα | 7.5kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 80rpm |
| Όνομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | πηνίο σύρματος μετασχηματιστή περιέλιξης |
| Μοτέρ περιέλιξης | 4kw |
| Ταχύτητα περιέλιξης | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Καλώδιο αγωγών | cu wire ή al wire |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο σύρματος μετασχηματιστή περιέλιξης |
| Μηχανή | 4 kW |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Καλώδιο αγωγών | cu wire ή al wire |
| Ονομασία μηχανής | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Δύναμη τυλίγματος | 4KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Τύπος αγωγού | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ονομασία | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Δύναμη περιστροφής | 4 kW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Καλώδιο αγωγών | επίπεδο σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |