| Ονομασία | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | παραγωγή της σπείρας μετασχηματιστών |
| ισχύς κινητήρα | 7.5kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0- 160 στροφές ανά λεπτό |
| Διοικητής | καλώδιο $cu ή Al |
| Όνομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 800 χλστ |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Ονομασία | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό αγωγού | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίου | επίπεδο σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |
| ΧΜΙ | Εικόνα αφής |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα |
| Πλάτος τυλίγματος | 0 - 800mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0- 160rpm |
| Χρώμα | προαιρετικός |
| Ονομασία μηχανής | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό αγωγού | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίου | επίπεδο σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |
| HMI | οθόνη αφής |
| Ονομασία | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της σπείρας μετασχηματιστών |
| Δύναμη τυλίγματος | 7.5KW |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Διοικητής | καλώδιο $cu ή Al |
| όνομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου |
|---|---|
| Πλάτος εκκαθάρισης | 1000 mm, μέγιστο |
| Δύναμη εκκαθάρισης | 5,5 KW |
| Ταχύτητα εκκαθάρισης | 0 ~ 160rpm |
| Οδηγός καλωδίων | οδηγείται από σερβοκινητήρα |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Πλάτος τυλίγματος | 0 ~ 400mm |
| Ύψος σπειρών | μέγιστο 400 ανά σπείρα |
| δύναμη μηχανών | 11KW |
| Όνομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Πλάτος τυλίγματος | 0 ~ 400mm |
| Ύψος σπειρών | μέγιστο 400 ανά σπείρα |
| Δύναμη μηχανών | 11KW |
| Όνομα προϊόντος | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Δύναμη | 4kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Τύπος αγωγών | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |