| Όνομα | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Δύναμη | 4kw |
| Δύναμη σερβο μηχανών | 0.75kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0- 160rpm |
| Υλικό καλωδίων | καλώδιο $cu ή Al |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Δύναμη μηχανών | 4kw |
| Ταχύτητα περιέλιξης | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Συμπεριφορά | cu wire ή al wire |
| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Πλάτος τυλίγματος | 0 ~ 500mm |
| Ύψος σπειρών | μέγιστο 500mm ανά σπείρα |
| Δύναμη μηχανών | 7.5kw |
| Όνομα προϊόντων | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος τυλίγματος | 1000mm |
| Δύναμη μηχανών | 5.5KW |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Οδηγός καλωδίων | οδηγείται από σερβοκινητήρα |
| Όνομα προϊόντων | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Πλάτος τυλίγματος | 0 ~ 1000mm |
| Δύναμη τυλίγματος | 5.5Kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 160rpm |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίων | 1000kg |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο σύρματος περιέλιξης |
| Μέγιστο πλάτος περιέλιξης | 800 χλστ |
| Ταχύτητα περιέλιξης | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 800 χιλιοστά |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Πλάτος τυλίγματος | 0 ~ 500mm |
| Ανά ύψος σπειρών | μέγιστο 500mm |
| Δύναμη μηχανών | 7,5 kw |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο σύρματος μετασχηματιστή περιέλιξης |
| Μοτέρ περιέλιξης | 4KW |
| Ταχύτητα περιέλιξης | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Αγωγός | cu wire ή al wire |
| Ονομασία | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Δύναμη κινητήρα | 4 kW |
| Ταχύτητα | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Τύπος αγωγών | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |