| όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα |
| Στρογγυλό καλώδιο | 0.3 - 5.0mm |
| επίπεδο καλώδιο | μέγιστο 5x12mm. |
| Τύπος καλωδίων | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό καλωδίων | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίων | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Οδηγός καλωδίων | 1 PC |
| Όνομα | tansformer μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Στρογγυλή διάμετρος καλωδίων | 0.3~4.0 χιλ. |
| κεντρικό ύψος | 900 χιλ. |
| Άνεμος μηχανή | 5.5kw |
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα | 0~80 περιστροφές/λεπτό |
| Όνομα μηχανών | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό αγωγών | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίων | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Οδηγός καλωδίων | 1 PC |
| Όνομα μηχανών | απλή μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Άξονας heigth | 1000mm |
| Μέγεθος άξονων | 40x40x1200mm |
| tailstock | διασπασμένος τύπος |
| Διάμετρος στρογγυλού σύρματος | 0.35.0mm |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικός |
| Συμβατότητα υλικού | Σύρματα χαλκού και αλουμινίου |
| Αποθεματικό ουράς | κέντρο ζωντανής |
| Επίπεδο μέγεθος καλωδίων | 5x12mm, μέγιστος |
| Χρώμα | Προαιρετικός |
|---|---|
| Επίπεδο μέγεθος καλωδίων | 5x12mm |
| Χρώμα | Προαιρετικός |
| Στρογγυλό σύρμα | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Συμβατότητα υλικού | Σύρματα χαλκού και αλουμινίου |
| Αποθεματικό ουράς | Υποστήριξη Triange |
|---|---|
| Συμβατότητα υλικού | Σύρματα χαλκού και αλουμινίου |
| Αγωγός | Τριπλό και στρογγυλό σύρμα |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Κέντρο heigth | 1000mm |
| Κέντρο heigth | 1000mm |
|---|---|
| Χρώμα | Προαιρετικός |
| Εύρος μέτρησης | 9999.99 |
| Head Stock | Τσακ με τέσσερα σαγόνια |
| Διάμετρος στρογγυλού σύρματος | 0.35.0mm |
| Στρογγυλό σύρμα | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
|---|---|
| Τύπος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
| Τροφοδοτικό | Τριφασικό 380V, προαιρετικό |
| Εγκάρσιο Πλάτος | 1400 χλστ |
| Αποθεματικό ουράς | τροφοδοσία τριγώνου |