| Πλάτος εκκαθάρισης | 500mm μέγιστο ανά πηνίο |
|---|---|
| όνομα μηχανής | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
| Χρώμα μηχανής | Προαιρετικός |
| Σερβοκινητήρας | 0,75 kw |
| Ισχύς κινητήρα περιέλιξης | 7,5 kw |
| Κεντρικό ύψος | 900 χλστ |
|---|---|
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Χρώμα μηχανής | Προαιρετικός |
| Συμβατότητα υλικού | Σύρματα χαλκού και αλουμινίου |
| Ισχύς κινητήρα περιέλιξης | 2,2 KW |
| Τροφοδοτικό | 3η φάση 380V 50Hz |
|---|---|
| Υψόμετρος άξονα | 900 χλστ |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Σερβοκινητήρας | 0,75 kw |
| Συμβατότητα υλικού | Σύρματα χαλκού και αλουμινίου |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
|---|---|
| Μοτέρ περιέλιξης | 5,5 KW |
| Πλάτος εκκαθάρισης | Έως 1000mm |
| Δύναμη σερβο μηχανών | 0,75 kw |
| Συμβατότητα υλικού | Σύρματα χαλκού και αλουμινίου |
| Χρώμα μηχανής | Προαιρετικός |
|---|---|
| Δύναμη σερβο μηχανών | 0,75 kw |
| Μέγεθος άξονα | 40x40mm |
| Μοτέρ περιέλιξης | 11 kw |
| Υλικό σύρματος | Χαλκό ή αλουμίνιο |
| Συμβατότητα υλικού | Σύρματα χαλκού και αλουμινίου |
|---|---|
| Δύναμη σερβο μηχανών | 0,75 kw |
| Ισχύς κινητήρα περιέλιξης | 2,2 KW |
| Εγγύηση | 12 μηνών |
| Τροφοδοτικό | 3η φάση 380V 50Hz |
| όνομα μηχανής | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 3η φάση 380V 50Hz |
| Υλικό σύρματος | Χαλκό ή αλουμίνιο |
| Μοτέρ περιέλιξης | 3 kw |
| Δύναμη σερβο μηχανών | 0,75 kw |
| Ονομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Επίδειξη | οθόνη αφής |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Μοτέρ περιέλιξης | 11 kw |
| Λειτουργία | Ημι αυτόματο |
| Ονομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Επίπεδη σύρμα | 5x12mm, μέγιστος |
| Στρογγυλό Σύρμα | Ø0,3 - 5,0 mm |
| Χρώμα μηχανής | Προσαρμοσμένο |
| Όνομα προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Επίπεδη σύρμα | 5x12mm |
| Στρογγυλό Σύρμα | Ø0,3 - 5,0 mm |
| Χρώμα μηχανής | Προσαρμοσμένο |