| Χρώμα | Προαιρετικός |
|---|---|
| Στρογγυλός οδηγός | 0.35.0mm |
| Εγκάρσιο Πλάτος | 1200 χλστ |
| Αποθεματικό ουράς | στήριξη τριγώνου |
| Επίπεδο μέγεθος καλωδίων | 5x12mm |
| Μέγιστο ορθογώνιο μέγεθος καλωδίου | 5x12mm |
|---|---|
| Στρογγυλός οδηγός | 0.35.0mm |
| Κέντρο heigth | 1000mm |
| Τύπος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
| Εύρος μέτρησης | 9999.99 |
| Μέγεθος του μανδρέλου | 1500 mm |
|---|---|
| Τύπος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
| Χρώμα | Προαιρετικός |
| Στρογγυλό σύρμα | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Εύρος μέτρησης | 9999.99 |
| Μέγιστο ορθογώνιο μέγεθος καλωδίου | 5x12mm |
|---|---|
| Διάμετρος στρογγυλού σύρματος | 0.35.0mm |
| Συμβατότητα υλικού | Σύρματα χαλκού και αλουμινίου |
| Περίοδος Εγγύησης | 12 μηνών |
| Μέγεθος του μανδρέλου | 950 χλστ |
| Περίοδος Εγγύησης | 12 μηνών |
|---|---|
| Τύπος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
| Χρώμα | Προαιρετικός |
| Εύρος μέτρησης | 9999.99 |
| Αγωγός | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Όνομα προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο σύρματος |
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 600 χλστ |
| Κεντρικό ύψος | 900 χλστ |
| Δύναμη εκκαθάρισης | 4 kw |
| Υψόμετρος άξονα | 900 χλστ |
|---|---|
| Σερβοκινητήρας | 0,75 kw |
| Διαστάσεις | 1200 Mm X 800 Mm X 1500 Mm |
| Μέγεθος άξονα | 40x40mm |
| Εξουσία | 7κινητήρας.5kW |
| Μοτέρ περιέλιξης | 4 kw |
|---|---|
| Δύναμη σερβο μηχανών | 0,75 kw |
| Υλικό σύρματος | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Χρώμα μηχανής | Προαιρετικός |
| Τελειωμένος αριθμός πηνίου | 1 PC |
| Όνομα προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | πηνίο σύρματος |
| Στρογγυλό καλώδιο. | Φ 0,3 ~ 5,0 mm |
| Μέγιστο επίπεδο μέγεθος καλωδίων | 5x12mm |
| Τύπος σύρματος | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Συμβατότητα υλικού | Σύρματα χαλκού και αλουμινίου |
|---|---|
| Ύψος άξονα | 900 χλστ |
| Υλικό σύρματος | Χαλκό ή αλουμίνιο |
| Εξουσία | Κινητήρας 4KW |
| Εγγύηση | 12 μήνες |