| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος ξηρές σπείρες μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Λειτουργία συγκόλλησης | TIG |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου χαλκού |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Όρος | Νέος |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| εφαρμογή | άνεμος σπείρες φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος λουρίδων Al | 0.3 - 3.0mm |
| Συγκόλληση | κρύα συγκόλληση Τύπου |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | παραγωγή της σπείρας μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Δύναμη μηχανών | 5.5kw |
| Ονομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 ~ 700 mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 1 υπολογιστή |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα Machin | Προαιρετικός |
| Όνομα προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | ελαστικό ελαστικό καλωδίου |
| Μοντέλο | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 ~ 800 mm |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Decoiler | Ένα κομμάτι |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 300mm |
| Αγωγός φύλλων αλουμινίου | φύλλο αλουμινίου χαλκού και αλουμινίου |
| Δύναμη μηχανών | 5.5kw |
| Όνομα | απλή μηχανή περιέλιξης φύλλου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη συσκευασία |
| Χρόνος παράδοσης | 35 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100 σύνολα το χρόνο |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 800 χλστ |