| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300 χιλιοστά |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 35 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | 0,2 ~ 3.0mm |
| Δύναμη | 5.5KW |
| Ονομασία | Μηχανή περιστροφής χαρτιού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Φύλλο αλουμινίου αγωγών | χάλκινο και αλουμίνιο |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 σετ |
| Δύναμη κινητήρα | 22KW |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 600 χιλιοστά |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Μοντέλο | 0,2 ~ 3.0mm |
| Δύναμη | 11 kW |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 100 ~ 300mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 35 περιστροφή/λεπτό |
| Μοντέλο | 0,2 ~ 3.0mm |
| Δύναμη περιστροφής | 5.5KW |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Εφαρμογή | παραγωγή της σπείρας αντιδραστήρων |
| Πάχος λουρίδων Al | 0.3 - 3.0mm |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Συγκόλληση | TIG |
| όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| συγκόλληση | κρύα συγκόλληση |
| Χρώμα | όπως ζητείται |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Άνεμος μηχανή | 15KW |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 18 περιστροφές/λεπτό |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 600mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 PC |
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα | όπως ζητείται |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | παραγωγή της σπείρας φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1000mm |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 200mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | μέγιστο 3mm |
| Δύναμη μηχανών | 4KW |