| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3,0 mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 - 1000mm |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 - 1000mm |
| Ονομασία | Μηχανή περιτύλιξης κυλίνδρων και φύλλων |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 150 ~ 400 mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | TIG |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 00,3 ~ 3,0 mm |
| Ονομα | Μηχανή περιστροφής χαρτιού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρες φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3,0 mm |
| μέθοδος συγκόλλησης | TIG συγκόλληση |
| Όνομα προϊόντος | μηχανή περιέλιξης χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο αλουμινίου |
| Αγωγός | από χαλκό και αλουμίνιο |
| Αλουμινόχαρτο | 2 σετ |
| Δύναμη περιστροφής | 22 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή περιστροφής χαρτιού |
|---|---|
| Λειτουργία | Διοδηγός περιστρεφόμενου φύλλου |
| Μοντέλο | 0,2 ~ 3.0mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 1 σύνολο |
| συγκόλληση | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μοντέλο | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | TIG |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| δύναμη μηχανών | 5.5KW |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300mm |
| Μέγιστη. Ταχύτητα περιέλιξης | 35 περιστροφές/λεπτό |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | 0,2 ~ 3.0mm |
| Κατανάλωση ισχύος | 5.5KW |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 - 1000mm |