| Ονομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο αλουμινίου |
| Πάχος φύλλου Cu | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Πάχος αλουμινίου | 0,3 ~ 3.0mm |
| Λειτουργία συγκόλλησης | Τσίμπημα |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Φύλλο αλουμινίου αγωγών | από χαλκό και αλουμίνιο |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 σετ |
| Δύναμη | 30KW |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Συγκόλληση | TIG |
| όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| λειτουργία | άνεμος σπείρες φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | TIG συγκόλληση |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή περιστροφής χαρτιού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρες φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3,0 mm |
| μέθοδος συγκόλλησης | TIG συγκόλληση |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Al Foil | 0.3 ~ 3,0 mm πάχος |
| Τεχνουργήματα | 0.2 ~ 2,0 mm πάχος |
| Τρόπος συγκόλλησης | TIG |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| χρήση | άνεμος σπείρα |
| Αγωγός | λουρίδα $cu/Al |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 σύνολα |
| Δύναμη μηχανών | 22kW |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| χρήση | άνεμος σπείρα |
| Αγωγός | λουρίδα $cu/Al |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 σύνολα |
| Δύναμη μηχανών | 22kW |
| Ονομασία προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 100 ~ 300mm |
| Decoiler | 2 PC |
| Λειτουργία συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |